MENÜ  

Hakkımızda

1996 yılında kurulan YILTEKS konfeksiyon, günümüzde aylık 250.000 parça üretim kapasitesine ulaşmıştır. YILTEKS konfeksiyon önceleri yüksek adetli ve proje bazında çalışan markalar ile büyümüş, moda sektörünün değişen ihtiyaçları sebebiyle şuan yenilikleri en önce yapan, sürekli takip eden, daha hızlı ve esnek adetlerde de hizmet veren bir firma haline gelmiştir. Beğenilerin, üretim teknolojilerinin  ve kalite beklentilerinin hızla değiştiği günümüzde; YILTEKS konfeksiyon, başarı grafiğini istikrarlı bir şekilde devam ettirmiştir. Bu istikrarını genç ve dinamik ekibinin modadaki son trendleri takip ederek, model ve yıkama bazında her türlü ar-ge çalışmasını yapmasına ve müşteri taleplerini en kısa sürede karşılaşmasına borçludur.
 
Tüm Avrupa ülkelerine hizmet veren YILTEKS konfeksiyon, imalatını bünyesinde ve şirket dışındaki üretim noktalarında yapabilmekte; üretim süreçlerini profesyonel yazılımlarla  desteklemekte, güçlü model hane ve kalite güvence ekibi ile üretimin tüm aşamaları kontrol altında tutmaktadır.
 
Konfeksiyon şirketlerimiz, topluluk bünyesindeki yıkama ve boyama işletmelerimizle entegre bir şekilde çalışarak; en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilecek teknik donanım ve altyapıya sahiptir.